Ford скасував проект електромобіля під маркою Lincoln

Ford Motor відмовився від планів з випуску дорогого електричного кросовера під преміум-маркою Lincoln. Причина — криза, спровокована пандемією коронавірусом. Концерн вже розіслав своїм американським дилерам лист про перегляд планів.

Про намір випустити повнорозмірний електричний Лінкольн вперше повідомлялося в листопаді 2019 року. Його розраховували побудувати на універсальній модульній платформі розробки стартапу Rivian (Ford – один з найбільших його співінвесторів — вклав $500 млн).

У Ford уточнюють, що одного разу зроблять електричний позашляховик Lincoln, але не при сформованих умовах.

Хоча коронавірусна криза відклала вихід вже декількох моделей різних марок (наприклад, нового Bronco або повнорозмірних позашляховиків GM), це перший випадок, коли мова йде про скасування перспективного автомобіля.

При цьому Rivian продовжує роботу над своєю платформою, пікапом R1T і позашляховиком R1S – їх виробництво почнеться в 2021 році.

У гамі Lincoln зараз немає електромобілів, але є гібридом — в лінійці кросоверів Aviator і Corsair.

Додамо, що за результатами січня — березня 2020 року Ford Motor зазнав збитків у розмірі $2 млрд (в січні — березні 2019-го був прибуток $1,1 млрд). Виторг компанії склав $34,3 млрд (-15% щодо підсумків річної давності). Негативні фінансові результати в компанії пояснюють наслідками від пандемії.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти