Запуск виробництва електричного тягача Tesla знову перенесли

Початок випуску електричної моделі Tesla Semi відклали до 2021 року.

Зауважимо, що спочатку старт збирання електричного тягача Tesla Semi був намічений на кінець 2019 року. Навесні того ж року компанія розповіла про перенесення дати на рік вперед. А тепер стало відомо, що терміни ще раз пересунули, на цей раз на 2021 рік.

Основною причиною перенесення старту виробництва електричного Tesla Semi називається неготовність складального майданчика. Він повинен буде знаходитися поряд з підприємством Tesla Giga Nevada, яке спеціалізується на випуску акумуляторів для електрокарів. Причому сам тягач поки продовжує проходити випробування.

В оснащенні Tesla Semi є 4 електромотори від Model 3. Вони дають можливість тягачу з 36-тонним причепом набирати швидкість 97 км/год за 20 секунд, а без нього — всього за 5 секунд. У авто буде дві варіації: – Standard з запасом ходу 483 км і Long Range, яка зможе проїхати на одній зарядці до 805 км.

Варто нагадати, що офіційний дебют електричного тягача Tesla Semi стався ще в 2017 році. І з того часу компанія стала приймати попередні замовлення з депозитом 5 тис. доларів. Базовий варіант буде пропонуватися за 150 тис. доларів, а версія Long Range – 180 тис. доларів.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти