В США почали видавати водійські права без іспиту

У зв’язку з пандемією COVID-19 в багатьох країнах скасували іспити на отримання водійського посвідчення. Оригінальне рішення знайшли влади штату Джорджія: там просто стали роздавати права всім бажаючим.

Губернатор Джорджії Брайан Кемп підписав розпорядження, яке скасовує більшість дорожніх випробувань до тих пір, поки не закінчиться надзвичайний стан. Згідно з документом, претендентам на отримання водійського посвідчення тепер не потрібно проходити «всебічний дорожній тест».

Щоб отримати можливість їздити без прав, потрібно просто скласти теоретичний іспит. Послаблення не діють стосовно мотоциклістів і водіїв вантажного транспорту: їм доведеться почекати можливості пройти повноцінне тестування.

Отриманим за спрощеною процедурою прав присвоять статус попередніх, тобто на них будуть накладені деякі обмеження. Зокрема, водії не зможуть виїжджати на дороги з 00:00 до 6:00. Також обов’язковою вимогою є наявність в автомобілі людини у віці від 21 року з повноцінними правами.

Жителі штату по-різному поставилися до нововведення. Одні з оптимізмом зустріли нові правила, інші насторожилися, адже тепер на дорогах з’являться водії, навички яких ніхто не перевіряв.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти