Депутати хочуть оголосити війну викрадачам дорогих автомобілів

Народний депутат Верховної Ради України Сергій Алексєєв вважає, що потрібно максимально посилити покарання злочинцям, які викрадають автомобілі. Найбільш слід суворо карати крадіїв дорогих авто.

Минулого місяця в українському парламенті зареєстрували законопроект № 3301. Він пропонує при визначенні міри покарання за викрадення автомобіля виходити з його вартості.

Зараз Кримінальний кодекс не враховує вартість вкраденого автомобіля. Враховується тільки реальний матеріальний збиток, завданий потерпілому при злочині (при тому автомобілі поліція часто повертає). Але якщо мова йде, наприклад, про крадіжку, то враховується сума матеріального збитку.

Сергій Алексєєв та інші автори законопроекту № 3301 вважають, що при визначенні покарання для викрадача автомобіля, треба враховувати його вартість. У в’язницю в цьому випадку потрібно садити лише тих злочинців, які викрадають дорогі машини.

Якщо зловмисник викрав машину невеликій вартості, то законопроект пропонує його не “садити”, а обмежиться більш “м’яким” покаранням. А ось за викрадення машини вартістю понад 262 000 грн можуть “посадити” на дванадцять років.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти