Toyota розробила фургон для транспортування тяжкохворих COVID-19

Toyota представила спецтранспорт для перевезення хворих, заражених коронавірусом. Це фургон Toyota Hiace, який був відповідним чином переобладнаний.

В кабіні передбачена перегородка між передньою частиною салону і відсіком для хворого. У задній частині встановлений потужний витяжний вентилятор, який створює розрядження повітря в тій частині, де знаходиться пацієнт. Завдяки цьому повітря з можливою присутністю вірусу не може потрапити в зону водія і переднього пасажира.

Розробкою і дооснащенням фургона займався підрозділ Toyota Auto Body.

Новий спецтранспорт був безоплатно переданий університетській лікарні Шова в Токіо. Раніше Toyota передала 11 менше захищених машин для японських клінік. У перспективі компанія має намір продовжити постачання автомобілів для боротьби з пандемією.

Попри те що в Японії COVID-19 почали виявляти раніше, ніж у багатьох європейських країнах, ситуація в цілому виглядає оптимістично на загальносвітовому фоні. За даними на 1 травня, число виявлених випадків зараження коронавірусом в Японії складало 15 196 чоловік, включаючи 712 – на круїзному судні Diamond Princess, яке стояло на карантині біля берегів Японії в лютому. Видужала 4117 чоловік, 468 померло, стан ще 312 оцінюється як важкий.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти