Mercedes-AMG відкликає майже 150 купе GT 2020 року

Це один з найдивніших відкликів Mercedes-AMG за останній час.

Сучасні транспортні засоби дуже складні, і з кожним новим модельним роком їх стає все більше. Комп’ютери та алгоритми керують значним обсягом інформації, щоб не тільки зробити процес водіння більш приємним, але і підвищити безпеку. Але що відбувається, коли виникає проблема з кодуванням, яка потенційно може зробити речі менш безпечними? Ймовірно, буде потрібно відклик, як у випадку з Mercedes-AMG GT 2020 року.

Відклик, тільки що оголошений Національною адміністрацією шосе і безпеки дорожнього руху, зачіпає 149 примірників. Причиною стала несправність в модулі зв’язку системи екстреного виклику, названому eCall. У ньому може бути відсутньою критична лінія заземлення джгута проводів, яка може змусити систему передавати неточні дані про місцеперебування автомобіля.

Це може здатися не таким серйозним, але якщо сталася аварія, і у водія виникли проблеми, цей дефект може привести до того, що перші респонденти повідомлять неправильне розташування. Власники можуть бути проінформовані про цю проблему через повідомлення SOS, що надходить з комбінації приладів.

Mercedes вперше виявив проблему, коли зв’язався з постачальником, який провів власне розслідування. Він з’ясував, що «встановлення заземлення не була належним чином реалізоване в процесі виробництва і випробувань. Потім були проаналізовані логістичні документи для визначення потенційно зачеплених транспортних засобів».

Постачальник зробив необхідні виправлення станом на 23 жовтня 2019 року, але деякі готові зразки вже встигли відправити дилерам. Необхідні доопрацювання повинні бути проведені в дилерському центрі Mercedes сертифікованим фахівцем, оскільки вони містять оновлення джгута проводів комунікаційного модуля. Власники цих 149 AMG GT (тільки купе) в даний час повідомляються, а кампанія з добровільного відкликання розпочнеться 20 червня 2020 року.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти