Jeep Wrangler пройшов серію краш-тестів IIHS

Чотиридверний Jeep отримав нижчу оцінку безпеки в краш-тесті з перешкодою.

IIHS (Інститут страхування безпеки на дорогах) щойно опублікував відео краш-тесту чотиридверного Jeep Wrangler 2019 року, який перекинувся на бік після зіткнення з невеликим перешкодою з боку водія.

Відео, розміщене на YouTube, показує, що після зіткнення машина перекинулася на бік і ковзала по підлозі, поки не зіткнулася із захисним бар’єром. У той час як каркасу безпеки пасажира і травм водія були присвоєні оцінки IIHS «добре», нездатність автомобіля залишатися у вертикальному положенні знизила загальний результат моделі.

«В обох випробуваннях Інституту транспортний засіб перекинувся на пасажирську сторону після удару об бар’єр. Часткове перекидання представляє додатковий ризик травми, що перевищує стандартні критерії, призначені для вимірювання при випробуваннях на лобове зіткнення з невеликим перекриттям. Автомобіль перекидається на бік, що не прийнятно і, як наслідок, загальний рейтинг Wrangler [в цьому тесті] був знижений», – заявили в IIHS.

У тесті на бічне зіткнення Wrangler показав себе набагато краще. Фахівці IIHS відзначили, що захист голови заднього пасажира недостатній. Повні результати Jeep Wrangler з 2018 по 2020 рік показують, що він отримав оцінку «добре» в чотирьох з п’яти краш-тестів. Дводверний Wrangler ще не пройшов цей повний набір випробувань.

«FCA виготовила понад 500000 таких транспортних засобів … З цієї сукупності ми не знаємо про будь-які інциденти, які пов’язані з динамічною частиною автомобіля. Жоден тест не визначає безпеку транспортного засобу. FCA регулярно контролює сторонні оцінки і враховує такі результати в процесі розробки нашої продукції. Реальні дані поряд з постійним попитом вказують на те, що Jeep Wrangler Unlimited відповідає або перевершує очікування клієнтів», повідомили в Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти