Українці через коронавірус втратили бюджетні автівки

Компанія UzAuto Motors відклала старт реалізації бюджетних автомобілів Chevrolet узбецької збірки в Україні, а також у ряді інших країн, які колись входили до СРСР. Причина – пандемія COVID-19.

В Україні нині офіційно продається тільки одна модель бренду Chevrolet – Aveo. Це могло вже змінитися, так як компанія UzAuto Motors планувала ще в березні нинішнього року почати продавати на ринках країн СНД, в тому числі, мабуть, і на українському ринку, нові моделі – Spark, Nexia і Cobalt.

Однак, завадив коронавірус, з-за якого багато країн ввели карантин і закрили свої кордони. Тепер поставки машин з Узбекистану продовжуться лише після скасування карантину.

Між тим, автомобілі Chevrolet користуються гарним попитом в Україні. Автомобілісти їх цінують за приємну зовнішність, гарне оснащення і прийнятну ціну.

Chevrolet Aveo в базовій комплектації в нашій країні коштує 412 488 грн. Він оснащується бензиновим 1,4 л двигуном потужністю 100 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Є шість подушок безпеки.

Джерело today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти