Ford відкликає майже 42 тисячі автомобілів

Під першу сервісну акцію потрапляють позашляховики Expedition і Navigator 2020 модельного року, які оснащені несправним запобіжним механізмом системи Pre-Collision Assist. Система може не виявляти або знижувати ризик тяжкості лобового зіткнення і може фактично збільшити ризик аварії і травми, якщо водій буде покладатися на неї.

Автовиробникові невідомо про будь-які нещасні випадки або травми, пов’язаних з цією проблемою. В цілому відкликанню підлягають 25081 транспортний засіб в Сполучених Штатах і 1106 в Канаді.

Дилери перепрограмують модуль управління обладнанням, АБС, панель приладів і модулі управління фарами за допомогою нового програмного забезпечення і перезавантажать систему контролю тиску в шинах.

Друге відкликання торкнеться 10460 автомобілів в США, 158 в Канаді і 17 в Мексиці. В цьому випадку, негайно після виявлення в моделях Mustang 2019-2020 років, побудованого в Флет-Року з 26 квітня по 10 жовтня 2019 року, і Expedition 2019 року, що зійшли з конвеєрів в Кентуккі в жовтні 2019 року.

Компанія заявила, що в цих автомобілях попередження і звуковий сигнал, що вказують водію, що трансмісія не знаходиться в режимі «парковки», коли двигун вимкнений і двері закриті, активні лише протягом трьох секунд. При цьому звуковий сигнал повинен залишатися активним протягом 10 секунд, а попередження повинно відображатися протягом 30 хвилин.

Через цю проблему водій може не знати, що коробка передач не знаходиться в паркувальному режимі, і може вийти з машини, що призведе до випадкового руху транспортного засобу, а це збільшує ризик отримання травми або аварії. Техніки перепрограмують приладову панель, щоб позбутися цієї проблеми.

Третій і останній відгук зачіпає 5088 одиниць Transit Connect 2014-2017 в США і 45 в Канаді. Всі вони були побудовані в Валенсії в період з 17 липня 2014 року по 1 жовтня 2016 року і оснащені панорамним дахом, який має великий зазор з кузовом.

У більшості випадків це призводить до збільшення шуму вітру і протікання води, але в більш екстремальних випадках люк може повністю відокремитися від транспортного засобу. Фахівці сервісних центрів Ford очистять і перевстановлять панорамні скляні дахи в пошкоджених автомобілях.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти