Власник Tesla Model 3 замкнув викрадача в своєму автомобілі за допомогою мобільного додатку

Електромобілі Tesla оснащені масою електронних функцій. Чого варта хоча б можливість відкрити машину не фірмовою карткою-ключем, а своїм смартфоном. На додаток до цього системи можна активувати у віддаленому режимі. Багато уваги приділено і питанням безпеки. Зокрема, автомобілісту вдалося зберегти свою Tesla Model 3 лише завдяки тому, що він замкнув викрадачів всередині машини.

За даними поліцейського управління Барстоу в Каліфорнії 8 травня грабіжник на ім’я Чарлі Сміт відчинив водійські двері Tesla Model 3 і наказав власнику забиратися. Автомобіліст вирішив не ризикувати здоров’ям і підкорився. Але у нього був прихований козир в рукаві: він відкрив мобільний додаток Tesla на своєму смартфоні, за допомогою якого «заглушив» електромобіль і замкнув Чарлі всередині.

***SUBJECT ARRESTED FOR CARJACKING****On May 8, 2020, at approximately 10:20 a.m., officers were dispatched to the 400…

Publiée par Barstow Police Department sur Mardi 12 mai 2020

Незабаром на місце події прибула поліція. Викрадач-невдаха все ще перебував усередині Model 3. За словами правоохоронців, він рясно пітнів, смикався і швидко кліпав очима. Офіцери заарештували чоловіка за викрадення автомобіля і знаходження під впливом заборонених речовин.

Примітно, що в Tesla Model 3 передбачені маленькі кнопки розблокування дверей. Очевидно, злочинець просто не зміг їх знайти. Чарлі Сміт взятий під арешт.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти