Автомобілісти окупували Сервісні центри МВС України

З 12 травня в Україні знову почали реєструвати б/в автомобілі. Проте їх власникам поки рано радіти, так як в сервісних центрах МВС утворилися величезні черги на реєстрацію.

За даними Firstgear, з самого ранку 12 травня українці в масовому порядку почали записуватися в сервісні центри МВС, щоб зареєструвати свої старі машини. Запис проводиться за телефоном та онлайн.

Правда, онлайн-реєстрація зараз можлива лише у Києві та Дніпропетровській області. В інших регіонах нашої країни цей сервіс тимчасово недоступний. Мабуть, через дуже велику кількость бажаючих. Для жителів більшості областей тепер доступен тільки запис по телефону.

Firstgear стверджує, що вже до обіду 12 травня утворилася черга на місяць вперед. Мабуть, до вечора вона стала ще більше.

Такий ажіотаж був цілком передбачуваний, адже українці два останніх місяця не могли реєструвати б/в автомобілі. Але при цьому у них збереглася можливість купувати такі машини.

Між тим, сервісні центри МВС під час карантину зробили виняток для покупців нових автомобілів – їх продовжували весь цей час реєструвати.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти