Mercedes призупиняє виробництво через брак запчастин

Німецький концерн Daimler припиняє виробництво на заводі з виробництва позашляховиків Mercedes-Benz через брак деталей, що постачаються з Мексики.

Підприємство в штаті Алабама не буде виробляти автомобілі наступного тижня, повідомляє Bloomberg. Працівникам надається можливість використовувати відпустку або піти на вихідні без оплати і подавати заявки на отримання допомоги з безробіття штату і федерального рівня.

Американський завод Mercedes знову відкрився в кінці минулого місяця після простою протягом п’яти тижнів, оскільки більша частина виробництв в США були закриті у зв’язку зі спалахом коронавирусу. Тепер, коли американські автовиробники планують відновити свою діяльність, починаючи з наступного тижня, уряд Мексики розіслав неоднозначні повідомлення про те, що їх підприємства відкриються найближчим часом.

Відправивши кілька суперечливих повідомлень за останні три дні, Мексика заявила в п’ятницю, що заводи можуть бути знову відкриті в термін до 1 червня, якщо вони будуть дотримуватися різних заходів безпеки. Представники Daimler в Німеччині і США не відразу дали свої коментарі. У компанії повідомили робітникам на заводі в Алабамі, що будуть введені робочі дні в період з 29 червня по 1 липня, тобто в час, коли завод повинен був бути зупинений на літні канікули.

Нагадаємо, що саме тут збирають позашляховики GLS і GLE.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти