SVR допрацює електрокари Jaguar Land Rover

Наступний Jaguar XJ може стати однією з майбутніх «заряджених» моделей SVR.

Підрозділ бренду Jaguar Land Rover – SVR – зарекомендував себе на потужних бензинових автомобілях, таких як XE Project 8, який став лімітованим. Однак тепер обговорюється ідея випуску електрифікованих моделей SVR, електричних або гібридних. Однак в повідомленні марки говориться, що мова поки не йде про кросовер I-Pace.

«Є й інші речі, над якими ми працюємо, про які ми не можемо говорити, але ми дуже зацікавлені в електрифікації. Ось чому ми включилися в eTrophy», – пояснив Майкл ван дер Санде, виконавчий директор підрозділу. «Передача технологій, навчання може бути застосовано до цієї машини і інших автомобілв, але в даний час ми не плануємо випуск SVR I-Pace».

Однією з перших електрифікованих моделей, які отримають тюнінг від SVR, може бути наступне покоління XJ, дебют якого повинен відбутися до кінця 2020 року. Модель буде виключно електричною, хоча і не буде виглядати такою радикальною, як I-Pace, так що Jaguar потрібно буде знайти спосіб замінити модель XJR 575.

Також не варто виключати, що наступний Range Rover, який також повинен вийти в найближчі місяці, отримає деяку ступінь електрифікації, і це теж може привести до появи моделі, доопрацьованій фахівцями SVR.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти