Ржавіють ще на гарантії: ТОП-5 автомобілів, які не варто купувати

Експерти склали рейтинг іномарок, на яких корозія з’являється найшвидше.

Одна з головних проблем автомобілів — іржа, яка з часом робить кузов дірявим. Експерти склали рейтинг іномарок, на яких корозія з’являється найшвидше.

Hyundai Creta
Незважаючи на те, що цей кросовер дуже популярний, його лакофарбове покриття призводить до того, що вже через півроку після покупки машини на ній з’являються ознаки іржі. Що дивно, з’являтися вони можуть не тільки в характерних для цього місцях.

Geely Emgrand X7
Сучасні моделі китайських авто стали набагато комфортніше і надійніше. Але якість металу помітно страждає. У марки цієї машини вже через рік з’являються плями іржі.

Nissan Almera
В цілому, у цієї марки Nissan дуже хороші характеристики. Але екземпляри для європейського ринку не відрізняють стійкістю металу і схильні до корозії.

Opel Astra
Ці машини вважаються якісним продуктом, але власники Opel знають, що ці авто швидко іржавіють. Особливо машини 2005-2012 рр. випуску. Насамперед страждають капот, днище і арки.

Mazda 6
Багатьох підкуповують технічні характеристики і симпатичний дизайн. Але довговічність-це не про цю машину. Через кілька років експлуатації починається корозія, першими страждають двері, днище і крила.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти