Hyundai Santa Fe зміниться більше, ніж передбачалося: перше фото

Четверте покоління кросовера Hyundai Santa Fe вийшло зовсім недавно: виробник представив його в 2018 році. Однак корейська компанія славиться частими оновленнями, так що вона вже підготувала рестайлінгову версію. І на цей раз масштаб змін виявиться навіть більшим, ніж очікувалося.

Поки Hyundai опублікувала тільки один тизер, але навіть по ньому можна зрозуміти, наскільки все серйозно. Дизайнери компанії ґрунтовно переробили всю передню частину кросовера. Можна помітити нову оптику, зовсім іншу решітку і змінений бампер.

Смужки денних ходових вогнів тепер йдуть вниз. Вони формують літери Т чим нагадують «молоти Тора» – фірмовий елемент Volvo (тільки у шведських машин вони орієнтовані горизонтально). Форма сот передньої решітки буде відрізнятися в залежності від версії: Standard або Luxury.

Але і це не все. Південнокорейська компанія заявляє, що Hyundai Santa Fe перейде на нову платформу. І не до зміни поколінь, а за рядовим оновленням всього через два роки після виходу моделі!

Hyundai обіцяє багато оптимізацій: зниження ваги, поліпшення керованості і динаміки. До того ж Santa Fe вперше буде пропонуватися в якості м’якого і гібрида. Але прості бензинові і дизельні модифікації теж залишаться в строю.

Прем’єра оновленого кросовера Hyundai Santa Fe має відбутися восени.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти