Toyota випустила електрофургон з рекордною гарантією на батарею

У липні 2019 року Toyota анонсувала електричну версію свого комерційного фургона Verso/ProAce Electric, через майже рік компанія випустила її серійний варіант. Електровен буде доступний лише на деяких європейських ринках починаючи з осені 2020 року.

За своєю суттю Verso/ProAce Electric є перелицьованою копією Peugeot e-Expert, Citroen e-Jumpy і Opel Vivaro-e. Базується він на французькій модульній платформі EMP2 і оснащується 136-сильним електромотором, який в базовій версії працює з акумулятором ємністю 50 кВт*год. Його вистачає для того, щоб подолати 230 км шляху по циклу WLTP. Опціональна батарея 75 кВт*год збільшує запас ходу до 330 км. До 100 км/год «електричка» розганяється за 13 секунд, в залежності від модифікації корисне навантаження може становити до 1275 кг.

Найцікавіше, що Toyota дає гарантію на батарею Verso/ProAce Electric 15 років або ж 1 млн км пробігу. Для порівняння, гарантія на батарею Peugeot e-Expert становить 8 років або 160000 км.

У 2021 році Toyota виведе на ринок пасажирську версію електричного Verso/ProAce, а також модифікацію для служб таксі.

Про ціну Verso/ProAce Electric поки інформації немає, постачання електричних мінівенів почнуться в жовтні поточного року.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти