Українці стали менше купувати нових авто — топ-5 лідерів попиту

Травневий ринок нових легкових автомобілів в Україні зменшився на 15 відсотків. Протягом місяця українці придбали і зареєстрували близько 6 тис. нових машин, повідомляє Укравтопром.

Найпопулярнішою маркою на ринку нових легкових автомобілів у травні, як і торік, стала TOYOTA. Протягом місяця 1026 автомобілів цієї японської марки поповнили український автопарк. Однак, від свого минулорічного результату Тойота відстала на 17 відсотків.

На другому місці знову RENAULT, в активі якої 851 реєстрація, що на 12% менше ніж роком раніше.

Третя позиція і 51 відсоткове зростання у KIA, автомобілі якої обрали 671 автомобіліст. Ріст попиту на автомобілі KIA підняв вгору у травневому рейтингу цю корейську марку відразу на дві сходинки.

На четвертому місці – SKODA, яка роком раніше обіймала шосте місце. Але, незважаючи на підйом у рейтингу, реалізація Шкод скоротилася на 9% – до 289 од.

Завершує п’ятірку лідерів травня з результатом 270 зареєстрованих авто – MERCEDES-BENZ, що у минулому році займав лише чотирнадцяту позицію. Травневий попит на автомобілі з трипроменевою зіркою в Україні зріс на 71 відсоток.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти