Ford відкликає 25 Mustang 2020 року

Автовиробник з Дирборна випустив новий відгук для надзвичайно популярного автомобіля.

Згідно з інформацією, опублікованою компанією, деякі моделі Mustang могли бути оснащені перспективною камерою, яка зміщена щодо транспортного засобу. В результаті деякі функції безпеки можуть працювати не так, як задумано, що підвищує ризик виникнення аварії.

«Неправильне калібрування вирівнювання камери в перспективі може привести до погіршення працездатності функцій під час експлуатації автомобіля. Ці функції охоплюють допомогу при зіткненні, адаптивний круїз-контроль, систему контролю смуги руху, оповіщення водія і автоматичне керування дальнім світлом. Ефективність системи Pre-Collision Assist при виявленні лобового зіткнення може бути поставлена під загрозу, що збільшує ризик аварії», – заявляє Blue Oval.

Ford не знає про будь-які аварії і/або травми, викликані цією проблемою, яка зачіпає лише 24 одиниці в Сполучених Штатах і тільки одну в Канаді. Всі вони були побудовані в Флет-Року 10 і 11 лютого. Технічні фахівці безкоштовно переналаштують і вирівняють передню камеру системи попередження про виїзд за межі смуги руху.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти