Американський авторинок зіткнувся з новою загрозою

За повідомленнями видання Reuter, більшість сервісів по оренді автомобілів почали повально скасовувати раніше зроблені замовлення на машини і не планують покупку нових.

Як приклад американське видання наводить марку Hyundai, у якої в порівнянні з травнем 2019 року постачання машин в автопарки США за минулий місяць впали майже на 80%, тоді як роздрібні продажі навіть трохи зросли — на 5%. Експерти вважають, що колапс на ринку сервісів по прокату машин може посприяти падінню американського авторинку на 12%. При цьому ситуація ускладнюється тим, що корпоративні поїздки можуть відновлюватися набагато довше звичайного транспортного сполучення, а саме цей сегмент був ядром бізнесу орендних компаній в США.

Варто нагадати про долю найбільшої прокатної компанії Hertz, яка минулого місяця подала заяву про банкрутство. За даними аналітичної компанії Jefferies, тільки в 2019 році Hertz і її конкурент Avis Budget Group Inc разом придбали близько 970 тис. автомобілів у приблизно десятка автовиробників, що на 2,4% менше, ніж роком раніше.

В даний час керівництво Hertz веде переговори з автовиробниками про скасування близько 90% своїх замовлень. Крім того, Avis заявила, що вона буде скасовувати 80% нових замовлень в США до кінця року.

«Принаймні 80% нових покупок скасовано після COVID-19», – прокоментував ситуацію аналітик Jefferies Хамза Мазарі, додавши, що за його оцінкою, не варто чекати відновлення ринку корпоративних поїздок в найближчі 2 роки.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти