Bosch розробить систему екстреного оповіщення для мотоциклістів

Мотоциклісти в 20 разів частіше схильні до ризику загибелі в результаті аварії в порівнянні з водіями автомобілів, що спонукало Bosch розробити нову систему екстреного виклику з цифровим підключенням для мотоциклів.

Новинка, що отримала назву «Help Connect», є результатом тісної співпраці між інженерами і власними дослідниками компанії та була прозвана «цифровим ангелом-охоронцем» членом ради директорів Bosch Харальдом Крегера.

Система використовує інтелектуальний алгоритм, встановлений в блоці інерційного датчика байка. Він збирає інформацію з системи контролю стійкості мотоцикла, вимірює прискорення, кутову швидкість, поточний стан і кут нахилу 100 разів в секунду і може виявити, коли сталася аварія або впав мотоцикл.

Згодом система може передавати інформацію про місце події і водія через додаток для смартфона в сервісний центр Bosch, а звідти — в аварійні служби. Інші люди також можуть отримувати інформацію про аварії на вимогу, і німецька компанія заявляє, що ця технологія може скоротити час, зазвичай необхідний для того, щоб аварійні служби прибули на місце події, наполовину.

Перед запуском Help Connect компанія Bosch провела 18 краш-тестів, в яких аналізувалися особливості аварії в різних сценаріях, демонструючи функціональність цієї системи.

Спочатку служба екстреного виклику буде доступна для клієнтів в Німеччині, але користувачі зможуть спілкуватися з сервісним центром Bosch німецькою або англійською мовами з інших європейських країн, включаючи Великобританію, Францію, Італію, Австрію, Бельгію, Ірландія, Люксембург, Іспанія, Швейцарія та Нідерланди.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти