В Україні стартували продажі електрокросовера на базі ЗАЗ за $16 тисяч (фото)

На український ринок вийшла нова модель Chery – електричний кросовер Tiggo 3XE. Він є електричною версією паливного Chery Tiggo 2.

Як повідомляє obozrevatel, Chery Tiggo 3XE – бюджетний електричний кросовер, який побудований на тій самій платформі, що і добре відома в нашій країні модель ZAZ Forza (в основі обох моделей лежить шасі Chery A13).

У плані зовнішнього вигляду електрокрос практично повністю повторює бензинового побратима – навіть задній бампер із вирізом для вихлопу залишився стандартним. Відрізнити його можна лише за іншою фальшрадіаторною решіткю (тут встановлена заглушка з люком по центру, за яким ховається зарядне гніздо), а також блакитними акцентами на кузові і колесах. Крім того, у Tiggo 3XE менший кліренс через батарею, що встановлена в підлозі.

Салон також відрізняється мінімально: тут прописалася нова приладова панель, замість важеля КП – круглий селектор трансмісії, а стандартна обробка розбавлена акцентами того самого блакитного кольору.

Chery Tiggo 3XE пропонується з двома батареями на вибір – ємністю 49 кВтг і 54,3 кВтг. У першому випадку запас ходу (за циклом NEDC) становить 351 км, у другому – 401 км. Мотор у обох версій один – віддачею 122 л.с. та 276 Нм, він передає тягу на передню вісь. Максимальна швидкість руху становить 150 км/год.

Мінімальна ціна Chery Tiggo 3XE на українському ринку – 16 тисяч доларів.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти