Аваков закликав вирішити проблему з “євробляхами”

Необхідно забезпечити швидке врегулювання проблеми з автомобілями з європейської реєстрацією, які тривалий час знаходяться в Україні.

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив в ефірі одного з телеканалів, передає businessua.com.

“Думаю, що це питання потребує негайного врегулювання і вирішувати його треба не в бік жорсткої фіскальної ситуації, але і не в сторону” завозьте всю мізерію, яка є “. Повинна мати місце серединка, тут повинна бути теж воля: хтось повинен непопулярно сказати “ні”, а хтось повинен знайти баланс і цей хтось сидить в парламенті “, – заявив Аваков.

“Це і є мірило: коли фіскали тиснуть з одного боку, а виборець, громадськість, люди, активісти тиснуть з іншого боку! Тоді ми знайдемо баланс. А просто один одного знищувати – це неправильно”, – додав Аваков.

Глава МВС висловив переконання в неприпустимості того, що “в воюючою країні не можна зупиняти машину на іноземних номерах з незрозумілим власником за кермом”.

“Як міністр внутрішніх справ я повинен забезпечити функцію безпеки, тому я і кажу, що більший контроль дасть більшу безпеку, але разом з вами я виступаю за те, щоб права не порушувалися”, – сказав Аваков.

Міністр навів приклад, що недавно в одному з великих обласних центрів “один афроамериканець на автомобілі на латвійських номерах скоїв наїзд, кинув машину і втік”.

За словами Авакова, ніякої інформації про автомобіль немає: ні на кого він записаний, ні хто ним керував.
“Це теж система безпеки. У цьому контексті, чим менше буде машин з іноземною реєстрацією” на постоянку “їздити тут, тим безпечніше для нас”, – заявив глава МВС.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів пропонує встановити, що особисті транспортні засоби, тимчасово ввезені в Україну більш ніж на 90 днів, протягом 10 робочих днів підлягають державній реєстрації без зміни реєстраційних документів та номерних знаків країни їх реєстрації. При цьому порядок постановки на облік таких автомобілів буде визначатися Кабінетом міністрів.

Станом на 1 листопада 2017 року на території України знаходиться понад 383,3 тис. Транспортних засобів з іноземною реєстрацією, в тому числі з порушенням терміну – майже 236,6 тис. Автомобілів.

При цьому в січні-жовтні в Україну ввезено 865 тис. Авто з іноземною реєстрацією, в тому числі 681,6 тис. Авто ввезено в режимі “транзиту” і майже 183,4 тис. – в режимі “тимчасового ввезення”.

загрузка...


Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти