Ram 1500 отримав нову спецверсію для армії США

Американська компанія випустила другу партію вантажівок обмеженої серії «Built to Serve».

Доступний в п’яти різних пакетах, кожен з яких символізує одну з сухопутних, повітряних або морських військових напрямків армії Америки, спецверсія приносить унікальні візуальні штрихи всередині і зовні, і сумісна з усіма типами кузова і силовими агрегатами Ram 1500.

Друга партія буде випущена обмеженим тиражем в кількості 1000 примірників. Моделі будуть доступні у декількох варіантах забарвлення, наприклад Ceramic Grey і Patriot Blue з акцентами Light Ambassador Blue в салоні. Інші варіанти забарвлення для 1500 «Built to Serve» включають Gator, Diamond Black, Anvil, Billet Silver, Tank і Flame Red, тоді як виробництво в відтінках Spitfire і Bright White буде обмежено по 500 одиниць кожен.

Позашляховики прикрашені американським прапором, шильдиками «Built to Serve» на задніх бокових панелях, а решітка радіатора отримала чорну обробку. Крім того спецверсія має чорні бампери і бічні підніжки, модернізовану вихлопну систему, і 20-дюймові алюмінієві колеса.

Інтер’єр продовжує віддавати данину військовим з ексклюзивною обробкою, акцентованою відповідними прострочками під назвою Light Frost, Light Diesel Grey, Light Ambassador Blue, Core Green і Orange. Кожне переднє сидіння має спеціальну вишиванку, яка вказує на спецверсію. Шильдики «Built to Serve», тканинна і вінілова оббивка, хромоване внутрішнє оздоблення Black Onyx і всепогодні килимки також входять в комплектацію.

Кожна вантажівка постачається з пакетом для бездоріжжя, включаючи задній диференціал з електронним блокуванням, протиковзні пластини, що захищають передню підвіску, рульовий механізм, паливний бак і роздавальну коробку, відкалібровані амортизатори для важких умов експлуатації, систему управління спуску по схилах, буксирувальні гаки та всюдихідні шини.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти