Ford запатентував нове ім’я Everglades

Американська компанія оформила патент на назву «Everglades». Не виключено, що це майбутня назва нової комплектації кросовера Bronco.

Не так давно Ford запатентував імена Wolftrak і Outfitters, але виявилося, що цим бренд не обмежився — в базі Бюро по патентах і товарних знаках США з’явився патент на назву Everglades. Поки немає офіційної інформації про те, з якою метою компанія оформила право власності на нове найменування, але є деякі припущення.

Відповідно до опису до документа, назву може бути використано компанією Ford для «автомобілів, пікапів, електромобілів, позашляховиків і їх конструкційних частин».

Судячи з останніх патентних заявок марки, дане ім’я може бути застосоване для нової комплектації кросовера Bronco. У компанії також є новий F-150, дебют якого відбудеться дуже скоро, і пікап також може отримати цю назву.

Шанси на те, що Ford буде використовувати ім’я Everglades в автономній моделі, в даний час здаються дуже незначними. Представник Ford пояснив, що «заявки на товарні знаки призначені для захисту нових імен, дизайну або символів, але не обов’язково вказують на нові бізнес-плани або продукти».

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти