Поліція збільшила кількість радарів Trucam на дорогах

З 12 червня на українських дорогах стало на 15 радарів Trucam більше. Їх встановили в різних регіонах України на ділянках з підвищеною аварійністю.

Американські переносні лазерні радари Trucam, які вимірюють швидкість автомобілів, українська поліція використовує з жовтня 2019 року. До вчорашнього дня на дорогах нашої країни налічувалося рівно 100 радарів “Трукам”. Тепер їх 115. Поліція використовує ці гаджети в місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення.

Trucam є частиною системи, завдяки якій поліція сподівається знизити кількість ДТП. Радари були першим етапом цієї системи. Другий етап – впровадження камер автофіксації порушень ПДР.

У радарів Trucam і камер автофіксації одне завдання – виявляти автомобілі, які їдуть з перевищенням максимально дозволеної швидкості. Поки важко сказати, хто з них більш ефективний.

У Київській області за перші десять днів роботи камер автофіксації порушень ПДР кількість випадків перевищення швидкості знизилось в 2 рази. Водії сплатили 7 399 штрафів, а до державного бюджету перераховано понад 1,4 млн. гривень.

Джерело today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти