«Заряджену» Honda Civic Type R Limited Edition показали на відео

Це найшвидший Type R на сьогодні.

Вперше ми побачили Honda Civic Type R Limited Edition ще в лютому, коли японська компанія обіцяла представити саму готову до випуску версію свого знаменитого хетчбека. Всього кілька днів по тому COVID-19 вразив світ, і з того часу ми мало що чули про новинку. Сьогодні Honda випустила загадковий відеотизер, який змушує нас робити всілякі висновки.

Ролик показує, що Type R Limited готується до швидкого кола на трасі. Зробіть паузу в кліпі на дев’ятій секунді, і ви побачите знак Suzuka Circuit – траси Формули-1, яку Honda сама побудувала десятиліття назад. В останні кілька секунд ми бачимо, що в кадр входить секундомір, який явно вказує на те, що компанія вибирає час для машини.

Цей тизер дає нам багато здогадок, але з деяким ступенем визначеності. Під час інтерв’ю на відкритті автомобіля головний інженер згадав, що Honda не дивилася ні на які рекорди, але навряд чи це так. Ми також знаємо, що під час пандемії ви не можете перемістити команду інженерів по всьому світу на інші траси — наприклад, на Нюрбургринг — тому має сенс, що Honda вирішила проїхати на автомобілі по найвідомішій трасі у своїй країні. Тема відео «#TypeRChallenge» може вказувати на те, що це перша з багатьох спроб запису для Limited.

Нагадаємо, що Civic Type R Limited – це легка модель з обмеженим тиражем. Всього буде випущено 600 екземплярів моделі і вони будуть майже на 21 кг легше, ніж стандартний Type R. Також новинка отримає шини Michelin Pilot Sport Cup 2. Амортизатори налаштовані більш агресивно, і Honda змінила рульове управління для кращого зворотного зв’язку з водієм.

З того, що ми знаємо, Limited повинна бути абсолютним монстром практично на будь-якому треку, і сьогоднішній тизер, сподіваюся, був першою офіційною заявою про це. За винятком подальших затримок у зв’язку з пандемією, Honda повинна незабаром розповісти про свою нову зірку.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти