Світовий авторинок відновиться не раніше 2022 року

Продажі автомобілів сильно постраждали від наслідків коронавірусу у всьому світі. Експерти компанії Volkswagen стверджують, що колишнього рівня продажів можна буде досягти лише в 2022 році.

Не дивно, що 2020 рік стане для автомобільної промисловості дуже «сумним» роком. Мало того, що протягом тривалого часу заводи по всьому світу були закриті, але і дилери також довго не працювали. У Європі протягом усього року очікується скорочення продажів приблизно на 25%. Передбачається, що в 2020 році європейськими дилерами буде реалізовано більш ніж на 3 мільйони автомобілів менше, ніж в минулому році.

На думку Volkswagen, будь-хто, хто думає, що 2021 рік світовий авторинок почне з чистого аркуша, добряче помиляється. Крістіан Далхейм, людина, яка в першу чергу відповідає за продажі всередині групи, очікує довгострокового зниження споживчого попиту. Він стверджує, що британська асоціація автомобільної промисловості SMMT очікує V-видного відновлення, але краща сторона цього «V» проявить себе тільки в 2022 році. Тобто, очікується, що показники продажів в Європі стануть порівнянними з рівнем «докоронавірусних» не раніше ніж у 2022 році.

Топ-менеджер також говорить про більш швидке відновлення економіки Китаю: «V там дуже крутий і знаходиться майже на нормальному рівні». За його словами, скоро продажі в Піднебесній остаточно відновляться і залишаться на «нормальному рівні». У США, ймовірно, та ж картина, що й в Європі, але її складніше передбачити. Південна Америка, на думку Дальхайма, переживе цей час важче за інших. Там очікується відновлення ринку тільки до 2023 року.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти