Останній екземпляр Tesla Roadster продають за неймовірну суму

Останній з коли-небудь випущених екземплярів Tesla Roadster виставлений на продаж в Швейцарії за надзвичайною ціною – $1,49 млн.

Згідно з даними з майданчика Car For You, який займається продажем останнього родстера, автомобіль ніколи не реєструвався, а його загальний пробіг за майже вісім років становив лише 200 км.

Рідкісний екземпляр забарвлений в спеціальний відтінок білого і оснащений чорно-білим шкіряним салоном. Безліч елементів виконані з вуглепластику: капот, дах, передній спліттер, задній дифузор, накладки в інтер’єрі і так далі. На кермі і «ручнику» як і раніше передбачені заводські захисні плівки.

Електромобіль періодично підключають до зарядного пристрою, щоб запобігти глибокій розрядці акумулятора. Спорткар зберігається в теплому гаражі, спочиває на м’яких підкладках з поролону.

Tesla Roadster був першою моделлю компанії. Його випускали на базі Lotus Elise: британська фірма постачала готове шасі. Електромобіль випускався з 2008 по 2012 рік. На момент виробництва його ціна була близько $110000. На Roadster відпрацьовувалися рішення силової установки, які компанія згодом використовувала на своїй епохальній моделі Model S.

У 2017 році Ілон Маск презентував прототип нового Roadster. Для нього заявлялися немислимі показники: розгін з 0 до 96 км/год (60 миль в годину) за 1,8 секунди, акумулятори ємністю 200 кВт*год з запасом ходу 1000 кілометрів і так далі. Старт виробництва був намічений на 2020 рік. У травні 2020 го Ілон Маск заявив, що терміни виходу відкладаються заради роботи над Cybertruck. Тепер спортивний електромобіль з’явиться не раніше 2022 року.


загрузка...