Mitsubishi назвала термін появи нового Outlander

Mitsubishi Outlander – досить вікова модель: поточна версія дебютувала на мотор-шоу в Женеві у 2012-му. Тепер японська компанія нарешті озвучила дату дебюту наступного покоління.

На самому початку 2020 го глава Mitsubishi Motors Europe Бернар Луара (Bernard Loire) підтвердив вихід нового аутлендера в поточному році. Але всім відома криза перемішала карти виробників. Що вже говорити про Mitsubishi Motors, яка і без того перебуває в хиткому становищі.

В результаті тепер американський офіс автовиробника заявляє, що наступний Outlander вийде на початку 2021 року, а до дилерів добереться в другому кварталі.

Поки марка не розкриває всіх деталей. У Mitsubishi кажуть, що Outlander стане їх «самим тихим і оснащеним» автомобілем, котрий коли-небудь продавався в США. Дизайн кросовера зроблять в новому стилі компанії, який обіцяє бути «сміливим, агресивним і самобутнім». Очікується, що новинка буде виконана в дусі концепту Mitsubishi Engelberg Tourer 2019 року.

Модель «завантажена технологіями» і зможе похвалитися «істотно поліпшеною внутрішньою обробкою».

Передбачається, що наступний Mitsubishi Outlander буде побудований на тій же платформі, що і Nissan X-Trail, який дебютував в червні. Він, нагадаємо, створений на модернізованій версії CMF-C. Двигун теж, швидше за все, буде постачати Nissan.

Зате Mitsubishi зможе сконцентруватися на розробці ще більш просунутого гібрида Outlander PHEV, який здобув популярність на деяких ринках, в тому числі в Європі.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти