В Україні підрядник вкрав понад 100 мільйонів гривень на ремонт доріг

В Україні розслідується факт розкрадання бюджетних коштів під час ремонту автошляхів – встановлюються причетні до злочину особи.

Про це інформує пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, у січні 2020 року між департаментом Дніпровської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на здійснення поточного ремонту автошляхів. На виконання цих робіт протягом січня-травня поточного року підприємству перераховано з місцевого бюджету понад 113 млн грн.

За даними слідства, дорожньо-будівельні роботи проводились некваліфікованими працівниками, без залучення необхідної техніки та з використанням асфальтобетонної суміші низької якості. Крім того, підрядник не отримав необхідних дозвільних документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

В рамках вказаного кримінального провадження правоохоронними органами проведено ряд обшуків в офісах товариства з обмеженою відповідальністю, субпідрядних організацій та підприємствах-постачальниках будівельних матеріалів. В ході обшуків вилучено документи, печатки та комп’ютерну техніку.

загрузка...


Этот веб-сайт использует файлы cookie чтобы вам было удобно пользоваться сайтом. Принять Подробнее