Автовиставка SEMA не відбудуться в 2020 році

Менш ніж через місяць після повідомлення, що «тисячі експонентів і відвідувачів зареєстровані і планують відвідати виставку SEMA 2020», організатори підтвердили, що захід скасовано.

В оголошенні організаторів виставки SEMA йдеться, що через коронавірус і «побоювання, що приміщення і послуги для відвідувачів заходів будуть недоступні», шоу не відбудеться в 2020 році. Відзначимо, що спочатку захід планувалося провести в листопаді цього року, проте тепер прозвучала заява, що «зростаюча невизначеність» зробила це «недоцільним». В результаті захід було скасовано, і буде проведено відшкодування депозиту за виставкові стенди і реєстраційні внесків учасників.

Однак з виставкою SEMA, можливо, ще не все втрачено. Організатори відзначили, що недавнє опитування показало інтерес до «можливої віртуальної виставки». У зв’язку з цим організатори SEMA вивчать можливі альтернативи заходу з особистим відвідуванням виставки.

Як ми повідомляли в минулому місяці, автовиставка CES в Лас-Вегасі в 2021 році перейде на цифровий формат. Організатори обіцяють «захоплюючий досвід, коли учасники будуть сидіти в першому ряду, щоб відкрити для себе і побачити новітні технології». Судячи з усього, SEMA може спробувати щось подібне. Однак час іде, а шоу мало розпочатися 3 листопада.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти