Toyota модернізувала RAV4 для Японії

Toyota продовжує низку легких оновлень свого модельного ряду. Слідом за Land Cruiser Prado, C-HR і Camry компанія представила модернізований RAV4.

Як і у випадку з деякими іншими недавніми оновленнями, на цей раз все обмежилося злегка осучасненою медіасистемою і функціями безпеки.

Мультимедійний комплекс з 9-дюймовим екраном отримав підтримку SmartDeviceLink, Apple CarPlay і Android Auto. При цьому візуально система залишилася такою ж архаїчної на вигляд: навколо екрану передбачені товсті рамки, в які вбудовані механічні кнопки. Багато виробників залишили такий підхід в минулому і намагаються запропонувати якомога більші дисплеї з тонкими рамками.

На RAV4 з’явилася система Intelligent Clearance Sonar, яка допоможе уникнути конфузу, якщо переплутати педалі на парковці. Автомобіль сам стежить за відстанню до перешкод, так що в екстреному випадку не дозволить різко прискоритися.

На більшості комплектацій для японського ринку тепер за замовчуванням встановлюється система кругового огляду.

В Японії оновлений RAV4 буде коштувати від 2743000 ієн. У стільки ж оцінений паркетник з 2,0-літровим «атмосферником», варіатором і переднім приводом, комплектація – X. Топовий гібрид обійдеться в 4029000 ієн.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти