Tesla Model S та Model X отримають покращений софт підвіски

Вже зараз можна скачати новий модернізований софт для пневматичної підвіски електромобілів Tesla Model S та Model X. Але суттєво модернізований автопілот можна буде скачати через 6 – 10 тижнів. В даний час новий софт особисто перевіряє Ілон Маск на своєму електрокарі.

За перше півріччя 2020 року компанія Tesla покращувала запас ходу Model S два рази. В лютому цей показник становив 628км, а вже в червні збільшився майже на 20 км і зараз максимально досягає 647км. Крім цього, хетчбек став ще динамічніше, отримавши оновлений софт для силової установки. Model X у цьому році став не лише швидшим але ще й автономнішим.

За словами Ілона Маска, вже скоро, можна будете скачати нові оновлення на Model S та Model X, які будуть стосуватися підвіски та автопілота.

Ці оновлення повинні вплинути на керування адаптивною пневматичною підвіскою, зробивши плавність ходу ще комфортнішим, а поведінку на поворотах ще кращою. Також повинна з’явитись функція, за допомогою якої водій зможе регулювати дорожній просвіт та запам’ятовувати налаштування в залежності від конкретної місцевості. В певній точці електрокар буде самостійно піднімати або опускати кузов та калібрувати амортизатори, опираючись на інформацію, яка раніше була збережена у пам’яті.

Більш суттєві зміни чекають на автопілот. У нього з’являться нові функції, які повинні зробити його ще досконалішим. Наприклад, Model S та Model X зможуть сповільнюватися перед ямами на дорозі та об’їжджати їх.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти