Hyundai і KIA планують випустити нову модель

Нова патентна заявка від Hyundai припускає, що південнокорейська група готує якийсь загадковий продукт під назвою Bayon.

Hyundai і її дочірня компанія KIA останнім часом знаходяться на підйомі, випускаючи нові привабливі моделі і встановлюючи нові рекорди запасу ходу електромобілів. Hyundai представила новий спортивний варіант Hyundai Elantra, в той час як KIA змінила покоління мінівена Sedona/Carnival, який прибув з новим видатним дизайном і великою кількістю функцій.

Попри ці успіхи, жоден з корейських брендів найближчим часом не збирається зменшувати оберти, про що свідчить новий патент, який Hyundai подала на якийсь продукт під назвою «Bayon». Цей новий патент поширюється на «автомобілі; спортивні автомобілі; фургони; вантажівки; автобуси; електромобілі; запчастини та аксесуари для автомобілів», але на даний момент додаткової інформації немає.

Це залишає багато запитань, оскільки поки неясно, яким буде автомобіль, і який значок він буде мати. Оскільки Hyundai більше не використовує префікс «i» для своєї системи найменування моделей, неможливо зрозуміти, чи отримає KIA нову модель першою або Hyundai зробить щось нове. У будь-якому випадку, ми можемо очікувати нову модель від обох брендів, оскільки вони пропонують дуже схожі лінійки легкових автомобілів. Ім’я Bayon, ймовірно, може отримати якась компактна модель.

З огляду на популярність кросоверів і позашляховиків, не можна виключати чогось високого і практичного, але хочеться вірити, що корейці працюють над якимось нішевим автомобілем.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти