Представлене оновлене сімейство Toyota Yaris для ринків, що розвиваються

У 2020 році багато говорили про Toyota Yaris покоління XP210, яка стала новим бестселером Японії, а потім вийшла версія Yaris Cross. Але паралельно в світі існує ще кілька Яріс. Наприклад, американський, який є близнюком Mazda 2. Також є Yaris і Yaris Ativ XP150 для країн, що розвиваються Південно-Східної Азії і Південної Америки, вони вийшли в 2017 році. Останнє з перерахованих сімейств Toyota піддала оновленню.

В ході модернізації злегка змінена зовнішність. Седан Yaris Ativ отримав нові бампери і світлотехніку з іншим наповненням. Світлодіодні ходові вогні тепер вбудовані безпосередньо в блок-фари. Головне світло може бути галогеновим або світлодіодним (залежить від комплектації). Розміри автомобіля не змінилися: довжина Yaris Ativ становить 4425 мм, колісна база – 1730 мм.

Усередині з’явилися нові оздоблювальні матеріали та мультимедійна система з 6,7-дюймовим екраном, підтримкою Apple CarPlay і голосовим управлінням. Стали доступні системи стеження за розміткою і перешкодами.

Таким же чином оновили і п’ятидверний хетчбек Yaris. Довжина його – 4140 мм.

Мотор колишній, але 1,2-літровий бензиновий 3NR-FKE був оновлений тільки в 2019 році, коли його потужність довели до 92 к.с., а також навчили працювати по циклу Аткінсона. ДВЗ працює в парі з варіатором. Середня витрата – 4,3 л/100 км.

Ціни в Таїланді починаються від 549 000 бат.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти