Skoda представить новий електричний кросовер Enyaq iV онлайн

Презентація першого електромобіля марки відбудеться в Празі 1 вересня в онлайн-форматі і буде доступна для всіх шанувальників Skoda.

Світова прем’єра нового Skoda Enyaq iV пройде о 7 годині вечора 1 вересня в форматі «два в одному». Презентація першого електромобіля марки в Празі вперше буде супроводжуватися новим віртуальним онлайн-форматом заходу для всіх шанувальників Skoda, що дозволяє їм брати участь в ньому в прямому ефірі, без обмежень доступу.

Індивідуально керовані 360-градусні камери передадуть відчуття фізичної присутності в приміщенні. До і після прямої трансляції презентації моделі користувачі зможуть вільно переміщатися по віртуальному павільйону Skoda. Цифровий виставковий зал дозволить їм побачити спочатку концепт-кар Skoda Vision iV, а потім Enyaq iV з будь-якого ракурсу.

Крім інтерв’ю в студії live Cinema, компанія Skoda Cinema запропонує безліч відеороликів, що охоплюють всі аспекти діяльності компанії. У цифровому шоу-румі користувачі зможуть переглянути вибрані моделі з 125-річної історії компанії, які відображаються на поворотному столі. Крім того, Skoda розповість про свою давню підтримку «Тур де Франс».

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти