Ізраїльська компанія презентувала прототип літаючого автомобіля

Ізраїльська компанія Urban Aeronautics презентувала прототип літаючого автомобіля. Про це повідомляє Твоя МАШИНА посилаючись на The Jerusalem Post.

Читай та підписуйся на Твоя МАШИНА в Google News!

Голова компанії Рафі Йоель зазначив, що створити такий автомобіль, було мрією всього його життя. Він не вважає літаючими транспортними засобами, самокати з крилами. За його
словами, це має бути транспортний засіб максимально схожий на повноцінний автомобіль та мати змогу вмістити 4 або 5 пасажирів.

Літаючий автомобіль може підніматися над землею за допомогою двох компресорів в корпусі. Водневі паливні елементи забезпечують політ автомобілю . Розробники відзначають, що водень має в 60 разів більше щільність енерговиділення, ніж в звичайних батареях, і в три рази – ніж у реактивного палива.

Рафі Йоель підкреслює, що Urban Aeronautics має намір в майбутньому випустити новинку на ринок. Вона буде доступна як для військових, так і для цивільних замовників.

Повідомляється, що розробляти будуть дві моделі: CityHawk та Falcon XP. Розробники підкреслюють, що водневий двигун виділяє водяну пару, що не шкодить навколишньому середовищу.

У компанії кажуть, що перші моделі будуть недешевими, але точну ціну та дату випуску літаючого авто поки не повідомляють.

Джерело jpost.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти