Стало відомо, скільки коштуватиме бензин у грудні

У грудні вартість бензину не перетне “психологічну межу” в 30 грн/л.

“Ціна буде триматися на рівні листопада. Зараз ми вже підійшли до психологічної позначки. Ринок буде до останнього триматися, щоб не перейти. Якщо хтось підійме до 30 гривень, а конкуренти ще торгуватимуть по 20 з чимось, – це погано для бізнесу, втрати клієнтів. Збільшення ціни можливе, якщо подорожчає нафта у світі або знов впаде гривня”, – розповів Gazeta.ua Сергій Куюн, директор консалтингової групи “А 95”.

Велику конкуренцію бензину зараз складає скраплений газ. Його вигідно купувати, бо ціна більш, ніж в половину менша.

“Люди продовжують переходити на скраплений газ. Купують нові авто і відразу їдуть на СТО, щоб переналаштувати. Відносно минулого року попит зріс на 10 відсотків. Цей ринок розвивається дуже швидко. Великий попит задовольняємо лише на 20 відсотків. Наш ринок став преміальним, з яким цікаво працювати імпортерам. За декілька років повинні будемо покривати близько 2 мільйонів тонн скрапленого газу. Споживання бензину значно впаде, бо немає запобіжних заходів, які зупинятимуть подорожчання”, – говорить Олександр Сіренко, директор консалтингової компанії “Юпеко”.

В Україні зросли ціни на бензин і дизельне паливо. Вартість одного літру збільшилася від 20 до 60 коп. Середня вартість бензинів марок А-92 і А-95 зросла на 3 коп./л – до 26,95 грн/л і до 27,68 грн/л. Ціна бензину А-95 виросла на 5 коп./л – до 28,81 грн/л.

загрузка...


Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти