Іноземців зобов’яжуть сплачувати штрафи за перевищення швидкості в Україні

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що у Міністерстві внутрішніх справ працюють над створенням електронної системи, яка буде на виїзді з України штрафувати за перевищення швидкості громадян інших держав, які переміщуються Україною автомобілями з іноземною реєстрацією.

«Ми разом із Державною прикордонною службою вводимо електронну систему, яка дає змогу фіксувати в’їзд в Україну авто з іноземною реєстрацією, для того щоб воно відразу після цього потрапляло до бази за інформацією: яка людина їхала в цьому авто, що це за авто», — розповів Геращенко.

Система має працювати в такому порядку:

– якщо автомобіль порушить ПДР і перевищить швидкість, що буде зафіксовано автоматично, прикордонники отримуватимуть інформацію про такого порушника;

– при виїзді з країни ця людина отримуватиме інформацію про те, що вона порушила;

– водій авто буде попереджений, що якщо він не заплатить штраф на виїзді з України, то наступного разу йому може бути заборонено в’їзд до країни.

Крім того, заступник міністра зазначив, що наразі система перебуває на етапі створення та розвитку, а залучені до неї Національна поліція, ДПСУ, ДСНС і Виконавча служба.


Джерело finance.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти