В Україні вводять нові методи боротьби з порушниками ПДР

Практика запровадження так званих «фантомних» автомобілів для контролю ситуації на дорогах і запобігання ПДР – широко поширена в багатьох країнах.

Про це в коментарі ГолосUA повідомив автоексперт Володимир Караваєв.

«Дане нововведення дозволить істотно скоротити кількість ДТП на дорогах України. Як воно саме відбуватиметься поки складно сказати, але я припускаю, що порушників будуть гальмувати на непримітних машинах, прямо, як в американських фільмах, коли поліцейський під прикриттям женеться за порушником на ходу ставить на дах авто сирену, після чого і відбувається затримання порушника. В Україні усі нововведення в МВС приходять з США, тому ця аналогія цілком може бути реальною», – розповів експерт.

З його слів, поки що важко назвати точну дату і суму фінансування даної інновації, але швидше за все, вона буде введена з наступного року.

«В минулому році, чиновники МВС проводили переговори з Туреччиною щодо закупівлі у них обладнання для «фантомів». Зокрема, було обговорено закупівля систем «Люстра», яка, крім усього іншого, включає в себе датчики контролю швидкості руху транспортних засобів, тому, можна сказати, що в наступному році на дорогах України скоротиться число ДТП і зменшиться кількість лихачів», – підсумував Караваєв.

Нагадаємо, як повідомили в Міністерстві внутрішніх справ, у місцях, де встановлені камери автофіксації ПДР, кількість аварій знизилася втричі.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти