Уряд знайшов, куди подіти гроші від штрафів з камер автофіксації

Кабінет міністрів України запропонував свій варіант спрямування коштів від штрафів за порушення Правил дорожнього руху, зафіксованих у автоматичному режимі.

Як стало відомо виданню Твоя МАШИНА, у парламенті уже зареєстровано законопроект, який має внести зміни до Бюджетного кодексу України. Документом передбачено, що «гроші з камер автофіксації» підуть на пасажирські вагони.

«Відповідно до пункту 135 частини третьої статті 29 Кодексу джерелом формування надходжень спеціального фонду державного бюджету є 50 відсотків надходжень від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Питання спрямування 60 відсотків коштів спеціального фонду державного бюджету, джерелом формування надходжень яких є 50 відсотків надходжень від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, залишається неврегульованим.

Разом з тим, Мінінфраструктури подано бюджетний запит про нагальну необхідність у видатках державного бюджету на 2021 рік для виконання статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт», – йдеться у повідомленні.

Експерти уже розкритикували таку ініціативу уряду відзначивши, що влада проміняла безпеку на дорозі на вагони.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти