В Україні встановлені нові стандарти якості бензину

Міністерство енергетики України ініціювало вдосконалення норм, що регламентують якість автомобільних бензинів, дизельного, суднових і котельних палив.

Відзначається, що Кабінет Міністрів прийняв розроблену міністерством постанову, що вносить зміни до Технічного регламенту про вимоги до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива.

«Проект постанови розроблено Міненерго з метою імплементації директив Європейського союзу», – зазначила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець.

Читайте також: З жовтня почне діяти нове правило на дорогах: порушників чекають штрафи

Таким чином, рішення покликане запобігти продажу неякісних палив на внутрішньому ринку, встановити єдині обов’язкові екологічні вимоги до палив відповідно до європейських стандартів.

Також зміни сприятимуть спрощенню ведення господарської діяльності на вітчизняному ринку нафтопродуктів, збільшать конкурентоспроможність вітчизняних палив на європейських ринках.

Зміни до Технічного регламенту про вимоги до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива, зокрема, стосуються:

– встановлення чітких норм вмісту сірки в рідких паливах, які використовуються на території України;

– уточнення і введення нових термінів і визначень, що дозволить уникнути різного тлумачення положень Технічного регламенту.

«Постанова дозволить створити належні умови для виконання Україною вимог щодо дотримання європейських норм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від використання нафтопродуктів», – додали в міністерстві.

Це цікаво: Українець виконав неймовірний тюнінг Запорожця


Джерело journalist.today
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти