В Україну ввозять все більш автомобілів з пробігом

В Україні відзначається подальше збільшення продажів автомобілів з пробігом, ввезених з-за кордону. В останньому місяці осені зафіксовано черговий рекорд, передають Автомобільні новини.

У листопаді на первинному авторинку України на легкові автомобілі, що були в експлуатації, припало 45% від загального обсягу продажів, а саме 6 225 з 13 902 автівок, повідомляють в асоціації Укравтопром. Продажі імпортних авто з пробігом виросли на 83%.

Найбільш популярними марками стали Volkswagen і Renault. Кілька відстає Skoda, але зростання споживчого попиту на автомобілі цих брендів обчислюється двозначними цифрами. В Україні також користуються популярністю старі “опелі” та “форди”.

Всього з початку 2017 року Україні було зареєстровано 50 309 імпортованих легкових авто, що були в експлуатації. Це в 3,8 рази більше, ніж за період січень-листопад 2016 року.

Як відзначають фахівці, українські автолюбителі стали частіше купувати легкові автомобілі, які знаходилися в Європі в лізингу. Вони підпадають, як правило, під знижене ввізне мито, передбачене для авто не старше 1 січня 2010 року.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти