В Україні «прорвало» ринок вживаних автомобілів

На українському ринку б / у автомобілів справжній бум. У листопаді продажі старих автомобілів на первинному ринку склали 45% від числа всіх продажів. Такі дані повідомляє асоціація «Укравтопром». За їхніми даними, із загальної кількості 13 902 зареєстрованих легкових авто 6225 штук припало на вживані авто. Таким чином, у порівнянні з листопадом 2016 року ця кількість зросла на 83%, передає autonews.ua.

«Найбільша кількість українських номерів в листопаді отримали відразу дві марки – Volkswagen і Renault показали однаковий результат 1058 вживаних авто. Старі Volkswagen, продемонструвавши 56-відсоткове зростання до аналогічного показника минулого року, охопили 64% загальної кількості зареєстрованих в листопаді автомобілів цієї марки. Зростання первинних реєстрацій Renault склав 58% до АППГ і забезпечив частку 59% загального обсягу продажів марки», – кажуть в« Укравтопромі »

На третьому рядку рейтингу, за даними асоціації, закріпилася Skoda (742 шт.), Майже вдвічі перевищивши результат листопада 2016 року. Частка зареєстрованих старих автомобілів цієї чеської марки в листопаді склала 55 відсотків.

Opel стабільно утримує четверту позицію з результатом 474 авто з пробігом (+ 37% до АППГ), що становить 97% первинних реєстрацій марки за листопад.

У п’ятірку лідерів листопада увійшов Ford, перевищивши торішній результат в 2,5 рази і зайнявши половину загального обсягу первинних реєстрацій бренду.

«Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 50 тис. 309 колишніх в експлуатації імпортованих легкових авто, що в 3,8 рази (+ 380%) більше, ніж за перші одинадцять місяців 2016 року», – додають експерти.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти