Японська Mazda заговорила українською

В бортових системах та навігації автомобілів Mazda з’явилась українська мова.   З 7 грудня 2017 року на автомобілях Mazda, придбаних у офіційних дилерів в Україні, стала доступна українська мова в меню бортової системи MZD-Connect та у картах навігаційної системи, пише 24 канал.

Український інтерфейс з’явився разом з оновленням програмного забезпечення (ПЗ) версії 59.00.532A, яка розповсюджується на моделі, що обладнані сучасною системою MZD-Connect, а саме:   Mazda3 Skyactiv – починаючи із виробництва серпень 2013 року, Mazda6 Skyactiv – починаючи із виробництва січень 2015 року, CX-5 Skyactiv – починаючи із виробництва січень 2015 року, Mazda2 Skyactiv – починаючи із виробництва червень 2015 року, а також на нові моделі СХ-3 та СХ-9.

Крім того, вийшло оновлення навігаційних карт із українською мовою, але щоб це побачити та скористатися, необхідно оновити не лише карти, а й прошивку ПЗ.

Офіційний імортер Mazda в Україні “Авто Ітернешнл” запрошує власників автомобілів Mazda до офіційних сервісів Mazda в Україні для безкоштовного встановлення оновлення ПЗ та навігаційних карт* (у відповідності до переліку моделей за роками виробництва, що вказаний вище).

 


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти