Автофіксація порушень ПДР: стало відомо, де встановлять наступні камери

Камери в кількості трьох одиниць з’являться у Львівській області, інформує Твоя МАШИНА.

Система автофіксації порушень ПДР, яка в даний час впроваджена в Києві і області, чудово зарекомендувала себе. На ділянках доріг, де встановлені камери, значно знизилася кількість порушень правил дорожнього руху і, як наслідок, число ДТП. У зв’язку з цим МВС продовжило реалізацію проекту по впровадженню КАФів по всій території країни.

Наступною на черзі стала Львівська область. Тут на автомобільній дорозі М-06 (Київ – Чоп) 30 грудня буде запущено в роботу три камери фіксації правопорушень. Їх встановили на наступних ділянках:

– 490 км + 400 автодороги, поблизу міста Буськ;
– 555 км + 662 автодороги поблизу села Солонка;
– 555 км + 730 автодороги поблизу села Солонка.

Як стверджує перший заступник начальника Патрульній поліції України Олексій Білошицький, ці місця були обрані невипадково. Саме на них фіксується найбільша кількість в області порушень швидкісного режиму, які призводять до аварійних ситуацій і ДТП з потерпілими. Тому було прийнято рішення встановити тут Кафи, тим самим знизивши рівень аварійності.

Варто зазначити, що за час роботи камер автофіксації порушень ПДР в Києві і області було зафіксовано понад 1,1 мільйона порушень швидкісного режиму. З кожним місяцем кількість порушень знижується, так само як і кількість аварій. За словами Білошицького, ці показники просіли в п’ять і три рази відповідно.

Читайте також: В Україні змінилися правила реєстрації автомобілів: що потрібно знати


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти