В Україні з’явилися нові категорії транспорту

Нам усім відомо, що всі транспортні засоби які пересуваються дорогами України – діляться на категорії. Керувати Т3 можна при наявності відповідного посвідчення водія і з встановленого на законодавчому рівні віку. Проте, періодично класифікація змінюється, та додаються нові категорії.

Автомобільна промисловість не стоїть на місці та випускає все більше нових транспортних засобів, але деякі з них не можуть імпортуватися в країну та використовуватися на дорогах загального користування, так як не підпадають ні під одну з існуючих груп. У зв’язку з цим, уряд оновив Класифікацію і Єдині вимоги до конструкції техстану колісних транспортних засобів засобів.

Ввели нову категорію – L1е – L7е (мототехніка). Крім того, легкові автомобілі та автобуси розділили на класи М2 і М3.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив : «На сьогоднішній день в Європі з’явилося безліч транспортних засобів, що відносяться до категорій і підкатегорій, які відсутні в українському законодавстві, і тому не можуть імпортуватися в країну і використовуватися на дорогах загального користування. Особливо це стосується категорії L, де велике число моделей має електричний мотор і підвищену мобільність, що особливо важливо для великих міст. Прийняте урядом рішення актуалізує українську нормативно-правову базу, наближаючи її до європейських сучасних стандартів».

Читайте також: Техогляд, нові камери і патрулі – “фантоми”: в Україні готують “облави” на водіїв у 2021 році


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти