В Україні суттєво збільшили штрафи за неправильне паркування

Парламент прийняв закон щодо збільшення покарання за неправильне паркування. Документ підтримали 237 депутатів, пише obozrevatel.

Поліція має право евакуйовувати припарковані автомобілі, якщо вони заважають руху транспорту. Евакуація можлива, якщо авто стоїть на проїжджій частині у 2 ряди, на коліях трамваю чи потягів, на мосту, пішоходному переході, у тунелях чи поряд із зупинками громадського транспорту.

Автомобіль повернуть власникові лише після сплати штрафу і вартості послуги з його транспортування та зберігання.

Для тимчасового затримання транспортного засобу інспектори повинні у режимі фотозйомки або відеозапису зафіксувати у протокол відповідні порушення.

За порушення правил паркування чи несплату за парковку загрожує штраф у 20-кратному розмірі від вартості години послуги з користування парковки. Паркування на місцях для пільговиків може обернутися штрафом у 30-кратному розмірі від вартості години послуги з користування парковки.

В Україні підвищили розмір штрафу за паркування автомобілів на місці для інвалідів. Становить від 1020 до 1700 грн. Таку ж суму стягуватимуть з організацій, які не облаштували паркувальні місця для людей з обмеженими можливостями. Раніше штраф становив 450 грн.

 


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти