В Україну привезли перший автомобіль на водні: працює без зарядки?

Ось і дочекалися. В нашу країну приїхали перші водневі машини, а саме Toyota Mirai. Правда, привезли диво техніки не офіціали, а бізнесмени. Ви звичайно запитаєте: а де це все заправляти? Відповідь коротка і проста. Заправних станцій немає і найближчим часом вони не з’являться.

Якщо вивчити історію, автомобілі на водні зовсім не новинка. Але, ця технологія вже багато років залишається перспективною і не може перебратися в категорію робочої. Причин багато. Виготовляти водень досить дорого. Щоб зробити водень, потрібно витратити багато електрики. Крім того, за фактом такі машини є електрокарами, В паливних елементах водень вступає в реакцію з киснем і відбувається викид енергії. Потім ця енергія заряджає акумулятор. Який в свою чергу вже дає енергію електромоторам. Якось все дуже складно, чи не так? Мабуть з цієї причини водневі машини Ілон Маск назвав повною нісенітницею.

Крім того навколо водневих технологій існує дуже багато міфів, деякі з яких мають вагомі підстави. Наприклад, що такі машини далеко не безпечні. Наприклад водень в паливному баку закачується під тиском 200 !!!! бар.


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти