Українські викрадачі автомобілів стали винахідливішими

Зухвалі викрадення автомобілів в Україні останнім часом стали траплятися все частіше і частіше. При цьому зловмисники виявляють неабияку винахідливість для того, щоб виманити власника транспортного засобу із салону, заволодіти машиною і вдало сховатися. Для цього використовуються різні пристосування, які можуть створювати перешкоди або ж імітувати поломку автомобіля. Наприклад, кріплять на колісні диски всілякі прилади шкідливої дії, пише Твоя МАШИНА.

Наприклад, водій сідає в автомобіль і рушає з місця. Колесо починає голосно і противно скреготати. Природно, що будь-який нормальний автомобіліст, який дбайливо ставиться до свого транспортного засобу, відразу ж зупиниться і вийде подивитися, що сталося. Головний розрахунок тут робиться на те, що схвильований водій вискочить з салону похапцем, залишивши при цьому ключ у замку запалювання. Автокрадію після цього досить швидко сісти за кермо і виїхати. Але бували випадки, що злочинці силою відбирали ключі або ж погрожували зброєю.

Тому не полінуйтеся ретельно оглянути свій автомобіль, перед тим як сісти за кермо. Кілька хвилин витраченого часу можуть вам допомогти уникнути великих проблем в подальшому. Якщо схожа ситуація все ж сталася, то залишаючи салон обов’язково виймайте ключ. Відійдіть на безпечну відстань і озирніться навколо. Якщо все спокійно, підійдіть і огляньте колесо на предмет такого «девайса» викрадачів.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти